Niebieski Lis

8 months ago

Upcoming events

 • 2023-04-28 13:00 - 2023-04-28 14:00

  O digital marketingu etycznej marki z Zofią Kulewicz

  Jak komunikować brand z misją oraz wartościami i w jaki sposób — konsekwentnie — łączyć ideę z biznesową stroną prowadzenia marki? O digital marketingu mody odpowiedzialnej porozmawiamy z Zofią Kulewicz, stylistką i twórczynią internetową oraz współzałożycielką marki Ansin, stawiającą na modę świadomą i z kategorii premium, tworzoną w lokalnych, polskich szwalniach. LIVE odbędzie się w ramach trwającego FASHION REVOLUTION WEEK oraz pod patronatem polskiego oddziału.
  Transmisja odbędzie się już 28.04 o godzinie 13:00 na stronie FB Niebieskiego Lisa.
  ________
  O bohaterce rozmowy:
  Zofia Kulewicz: od 8 lat założycielka marki ZOPHIA Osobista Stylistka. Przeprowadza profesjonalne przeglądy szafy, buduje stylowe garderoby podczas zakupów oraz organizuje kompleksowe metamorfozy wizerunkowe. Prowadzi kanał modowy na YouTube, który zrzesza blisko 200 tysięcy subskrybentów, a jego treści zostały wyświetlone ponad 25 mln razy. Jego celem jest dzielenie się wiedzą modową oraz propagowanie rozsądnego podejścia do zakupów.
  Markę Ansin rozwija wspólnie z mężem od 2019 roku - historia brandu rozpoczęła się od wyprodukowania cielistych, bieliźnianych podkoszulków dobrej jakości, których brakowało na rynku. Kolejne lata upłynęły na regularnym poszerzaniu oferty. Ubrania Ansin powstają w polskich lokalnych szwalniach oraz dziewiarniach, większość materiałów powstaje w Polsce, część jest pozyskiwana z innych krajów europejskich, jak Grecja czy Portugalia.